Wiadomości branżowe

Kup pralkę Samsung Eco Bubble i odbierz w prezencie nawilżacz powietrza

Od 15 listopada do 31 grudnia 2013 r. trwa nowa akcja promocyjna firmy Samsung. Każdy, kto w tym czasie kupi jeden z wybranych modeli pralki Samsung Eco Bubble, otrzyma prezent w postaci nawilżacza powietrza firmy BionaireAby cieszyć się otrzymanym w prezencie nawilżaczem powietrza należy zachować paragon po zakupie pralki Samsung Eco Bubble, a następnie w ciągu maksymalnie 30 dni wypełnić formularz na stronie

Od 15 listopada do 31 grudnia 2013 r. trwa nowa akcja promocyjna firmy Samsung. Każdy, kto w tym czasie kupi jeden z wybranych modeli pralki Samsung Eco Bubble, otrzyma prezent w postaci nawilżacza powietrza firmy Bionaire

Aby cieszyć się otrzymanym w prezencie nawilżaczem powietrza należy zachować paragon po zakupie pralki Samsung Eco Bubble, a następnie w ciągu maksymalnie 30 dni wypełnić formularz na stronie internetowej www.prezenty.samsung.pl lub przesłać pocztą wypełniony formularz znajdujący się na odwrocie ulotki wraz z dowodem zakupu*. Prezent dostarczy nam do domu kurier.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza BU1400-050 Bionaire o wartości 190,00 złotych jest idealnym rozwiązaniem na suchy, domowy mikroklimat, który wpływa bardzo niekorzystnie zarówno na skórę, oczy, jak i gardło w okresie jesienno-zimowym. Rozgrzane kaloryfery, czy ciepłe powietrze z wentylacji powodują, że wilgotność powietrza jest dużo niższa od optymalnej. Delikatna wodna mgiełka spowoduje, że szybko poczujemy się komfortowo. Nawilżacz Bionaire jest estetyczny i elegancki. Może wyprodukować do 4 litrów zimnej pary dziennie.

Pralki Eco Bubble to rewolucyjna zmiana w praniu. W wyniku połączenia wody, proszku i powietrza tworzy się aktywna piana w postaci miliona bąbelków. Wystarczy niska temperatura wody, aby prać tak samo skutecznie jak w gorącej, ponieważ piana wnika w tkaniny szybciej i skuteczniej usuwa brud. Pozwala to zaoszczędzić energię, zapomnieć o środkach zmiękczających wodę i zmniejszyć rachunki za prąd.

Kampanię prowadzi Samsung Electronics Polska we współpracy z agencją Cursor. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw. Kampanię w mediach zaplanował i zrealizował dom mediowy Starcom.

*Promocja trwa od 15.11 do 31.12.2013 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji znajduje się na stronie prezenty.samsung.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

A to już wiesz?  Jak przygotować miejsce do relaksu? 5 przydatnych wskazówek

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy