Komunikacja Wiadomości branżowe

Ericsson otrzymał nagrodę ‘Produkt Roku’ od magazynu Electronic Products

Firma Ericsson zdobyła nagrodę ?Produkt roku? magazynu Electronic Products, jednego z najważniejszych czasopism dla inżynierów elektroników, przyznaną za nowatorskie przetwornice cyfrowe DC/DC 3E* BMR456 i BMR457 z serii Advanced Bus

Firma Ericsson zdobyła nagrodę ?Produkt roku? magazynu Electronic Products, jednego z najważniejszych czasopism dla inżynierów elektroników, przyznaną za nowatorskie przetwornice cyfrowe DC/DC 3E* BMR456 i BMR457 z serii Advanced Bus Converters (ABC). Przetwornice te oferują projektantom systemów teleinformatycznych wyjątkową wydajność i elastyczność.

Nagrody ?Produkt Roku 2012? zostały opublikowane w styczniowym numerze magazynu Electronic Products. Redakcja poddała ocenie tysiące produktów wprowadzonych na rynek w roku 2012 i wybrała zwycięzców na podstawie takich kryteriów, jak innowacyjna konstrukcja, zaawansowana technologia, nowatorskie zastosowania oraz istotny postęp w zakresie cen i wydajności.

?Moduły BMR456 i BMR457 to cyfrowe przetwornice DC/DC drugiej generacji z serii Advanced Bus Converters, które ustanawiają nowe standardy regulacji napięcia szyny pośredniej i utrzymywania wysokiej sprawności? ? powiedział Paul O?Shea, starszy redaktor w magazynie Electronic Products. ?Firma Ericsson wysoko podniosła poprzeczkę, wprowadzając sprzęt i oprogramowanie wbudowane, które dynamicznie dostosowują napięcia do wymagań obciążenia. Te nowatorskie przetwornice o wymiarach zgodnych ze standardami quarter-brick i eighth-brick spotkają się z pozytywnym przyjęciem w branży telekomunikacyjnej?.

?Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej prestiżowej nagrody Electronic Products? ? powiedział Patrick Le F?vre, dyrektor ds. marketingu i komunikacji, Ericsson Power Modules. ?To ważny wyraz uznania branży dla zaawansowanych możliwości dynamicznej regulacji napięcia szyny oferowanych przez przetwornice BMR456 i BMR457. Pozwalają one zmniejszyć pobór mocy płyty o 3 do 10 procent w zależności od zastosowania, co daje istotne oszczędności energii?.

Firma Ericsson zdobyła ostatnio także kilka innych nagród. W poprzednim miesiącu otrzymała nagrodę w kategorii ?Green Electronics? (Ekologiczna elektronika) w konkursie Electronics Weekly Elektra 2012 w Londynie, a wcześniej moduł BMR457 Advanced Bus Converter został umieszczony na liście 10 najlepszych przetwornic DC/DC magazynu Electronic Products China. Ponadto firma Ericsson, dzięki wysokiemu poziomowi inwestycji w ochronę środowiska, weszła do finału konkursu E-Legacy brytyjskiego wydawnictwa Electronic Product Design.

* Najważniejsze zalety sterowanych cyfrowo przetwornic DC/DC 3E firmy Ericsson: Enhanced Performance (wysoka wydajność), Energy Management (zarządzanie zużyciem energii), i End-user Value (korzyści dla użytkowników).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy