Wiadomości branżowe

Start: Evolved Packet Core dostarczany w trybie wirtualnym powoduje uprzymysłowienie NFV

Wirtualizacja umożliwia krótki czas wprowadzenia na rynek nowych rozwiązań biznesowych, takich jak M2M, korporacyjnej i dystrybuowanej chmury MBB na szybko rozwijających się rynkach Wiodące w branży rozwiązanie Evolved Packet Core firmy Ericsson dostarcza się w wirtualnym trybie zgodności z funkcjami dla efektywnego przenoszenia danych do chmury Wsparcie end-to-end przewidziane dla operatora na potrzeby
  • Wirtualizacja umożliwia krótki czas wprowadzenia na rynek nowych rozwiązań biznesowych, takich jak M2M, korporacyjnej i dystrybuowanej chmury MBB na szybko rozwijających się rynkach
  • Wiodące w branży rozwiązanie Evolved Packet Core firmy Ericsson dostarcza się w wirtualnym trybie zgodności z funkcjami dla efektywnego przenoszenia danych do chmury
  • Wsparcie end-to-end przewidziane dla operatora na potrzeby przenoszenia danych do chmury i NFV

Wirtualizacja funkcji sieciowych (NFV) dostarcza ważnych mechanizmów, które umożliwiają operatorowi stworzenie sprawniejszej i elastyczniejszej sieci. Ericsson wprowadza teraz NFV na skalę przemysłową z pełnym pakietem zwirtualizowanych aplikacji sieciowych, w połączeniu z doradztwem i usługami integracji systemów. Dzięki otwartej i wysokiej jakości środowiska chmury, możliwe jest bardziej elastyczne wprowadzenie wydajniejszego rozwiązania dla użytkownika końcowego (end-to-end).

W ramach swojego zobowiązania do NFV Ericsson wprowadza na rynek swój wirtualny Evolved Packet Core. To opracowanie wiodącej na rynku usługi Evolved Packet Core otwiera drogę do nowych możliwości operatora w zakresie M2M, przedsiębiorczości i rozproszonej chmury dla wiejskich mobilnych usług szerokopasmowych. Wszystkie te usługi korzystają z systemu chmury Ericsson Cloud System dla skutecznego działania.

Jan Haglund, kierownik grupy produktów, IP i szerokopasmowych w firmie Ericsson powiedział: “Na Mobile World Congress w Barcelonie wprowadzamy wirtualny Evolved Packet Core, aby wspierać przejście operatorów do sieci obsługujących chmury. Bazując na naszej otwartej platformie Ericsson Cloud System, funkcje sieciowe w czasie rzeczywistym usługodawcy firmy Ericsson SDN, a naszym serwisem Telecom Cloud Transformation wspieramy kolejny krok operatorów, aby umożliwić społeczeństwu łączenie się i świadczyć innowacyjne usługi”.

Wirtualizacja odbywa się dla wszystkich składników podstawowych Evolved Packet Core z pełną kompatybilnością z natywnymi funkcjami Evolved Packet Core, jak również uzupełniającymi funkcjami, takimi jak buforowanie i optymalizacja treści oferowanych przez firmę Ericsson Media Delivery Network. Wraz ze wspólnymi działaniami i systemem wsparcia oraz sprawną migracją, firma Ericsson zapewnia unikatowe cechy całej rodzimej i wirtualnej sieci węzłów.

Cały wirtualny Evolved Packet Core firmy Ericsson zawiera wirtualny Evolved Packet Gateway, wirtualny SGSN-MME, wirtualny kontroler Service-Aware Policy Controller oraz wirtualny węzeł wsparcia Service Aware Support Node.

Ericsson zademonstruje aplikacje chmury sieciowej i NFV w działaniu w czasie rzeczywistym na Mobile World Congress 2014. Pokażemy wirtualny Evolved Packet Core działający na systemie Ericsson Cloud System z użyciem sprzętu innej firmy, a także w jaki sposób nasze produkty mogą być łączone z funkcjami wirtualnej sieci, jako pełna usługa rozwiązania dla szybkiego uruchomienia.

 

UWAGI DLA WYDAWCÓW

Ericsson?s Mobile World Congress zestaw informacji prasowej

Pobierz zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości ze strony www.ericsson.com/press

Więcej o Ericsson Cloud System

Więcej o Ericsson Packet Core

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

Działamy w ponad 180 krajach i zatrudniamy przeszło 110 000 pracowników. Ericsson założony w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. W 2013 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 227,8 mld SEK. Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

 

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#evolved packet core

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy