Komunikacja Wiadomości branżowe

Serwis muzyczny tuba.FM na Netia Playerze

Od 22 sierpnia, do pakietu aplikacji dostępnych na Netia Playerze dołączył serwis muzyczny tuba.FM. Dzięki niemu, użytkownicy mają dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych ? tych znanych z eteru oraz tych

Od 22 sierpnia, do pakietu aplikacji dostępnych na Netia Playerze dołączył serwis muzyczny tuba.FM. Dzięki niemu, użytkownicy mają dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych ? tych znanych z eteru oraz tych stworzonych przez użytkowników serwisu.

Netia Player, nowoczesny dekoder HD i multimedialne serce domu, został wzbogacony o internetowy serwis tuba.FM. Umożliwia on słuchanie zarówno gotowych kanałów muzycznych – w tym 350 stacji najpopularniejszych artystów, ponad 200 stacji z różnymi gatunkami muzycznymi oraz stacji znanych z eteru, takich jak Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Roxy – jak również kilkudziesięciu tysięcy kanałów stworzonych przez użytkowników serwisu.

Tuba.FM to pierwszy polski serwis muzyczny, który dopasowuje muzykę do gustu słuchacza. Po wpisaniu w wyszukiwarkę serwisu nazwy ulubionego gatunku lub wykonawcy, Tuba znajduje odpowiednią stację lub proponuje radio z artystami grającymi muzykę w podobnym klimacie.

Serwis udostępnia m.in. najlepsze stacje gatunkowe z muzyką typu rock, pop, dance, hip-hop, polskie przeboje, best of ’70, ’80, ’90, kilkaset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników. Oprócz tego, w serwisie słuchać można stacji naziemnych należących do Grupy Radiowej Agora, która przygotowała tuba.FM.

Netia Player to nowoczesny dekoder HD, przystosowany do odbioru zarówno płatnej telewizji cyfrowej IPTV, jak i darmowej, cyfrowej telewizji naziemnej. Dodatkowo, urządzenie zapewnia szybkie i wygodne korzystanie na ekranie telewizora z popularnych serwisów internetowych (m.in.: YouTube, Facebook, Gazeta.pl, Plotek i TVN Meteo) oraz wideo na życzenie (ipla, Kinoplex, HBO GO, TVP Sport i TVN Player). Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych multimediów (muzyka, zdjęcia czy filmy) bezpośrednio z dysku USB czy też innego dowolnego urządzenia bezprzewodowego, wspierającego technologię DLNA (np. film nagrany komórką, zdjęcia znajdujące się na komputerze z Windows 7, czy multimedia z dysku podłączonego do Netia Spota).

A to już wiesz?  Telekomowe systemy IT odpowiedzią na problemy operatorów. Ericsson w roli ratownika

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy