Wiadomości branżowe

Ericsson uznany przez Analysys Mason za lidera rozwiązań związanych z zarządzaniem dochodami

Ericsson jest został wymieniony jako światowy lider w dziedzinie produktów związanych z zarządzaniem dochodami w corocznym raporcie Analysys Mason dotyczącym udziałów w rynku zarządzania dochodami Raport podaje również firmę Ericsson na pierwszym miejscu na świecie w fakturowaniu w systemie pre-paid  Najwyższy ranking wskazuje na silne globalne zapotrzebowanie na
  • Ericsson jest został wymieniony jako światowy lider w dziedzinie produktów związanych z zarządzaniem dochodami w corocznym raporcie Analysys Mason dotyczącym udziałów w rynku zarządzania dochodami
  • Raport podaje również firmę Ericsson na pierwszym miejscu na świecie w fakturowaniu w systemie pre-paid 
  • Najwyższy ranking wskazuje na silne globalne zapotrzebowanie na wiodące na rynku produkty i wiedzę firmy Ericsson

Firma Ericsson została uznana przez Analysys Mason za światowego lidera w dziedzinie produktów związanych z dochodami w corocznym raporcie dotyczącym rynku systemów zarządzania dochodami. Raport uznał również firmę Ericsson za pierwszą, jeżeli chodzi o udziały w światowym rynku według dochodów za fakturowanie w systemie pre-paid oraz za systemy mediacyjne. Wiodąca pozycja firmy Ericsson w rankingach wzmacnia dominującą pozycję firmy w powiększającym się rynku zarządzania dochodami o wartości 6,57 miliarda USD.

? Znacząca baza firmy Ericsson istniejąca na całym świecie, sprzedaż w skali globalnej oraz uznane usługi zarządzania przyczyniły się do osiągnięcia przez firmę pozycji lidera, jeżeli chodzi o udziały w rynku ? powiedział Justin van der Lande, Główny Analityk Analysys Mason. ? Ich szeroki portfel oraz silna platforma produktów wspierająca fakturowanie w systemie pre-paid, kontraktowe i konwergencyjne, w połączeniu ze stosowaniem własnej organizacji usług, daje silną ofertę klientom na tym rynku. ?

Systemy zarządzania dochodami zbadane przez Analysys Mason stanowią rdzeń wszystkich ofert usług telekomunikacyjnych, realizując funkcje pobierania opłat za usługi dostawców usług komunikacyjnych. Wnioski zostały opublikowane w raporcie Systemy zarządzania dochodami: udziały w rynku światowym na rok 2012 wydanym w sierpniu.

? Przedsiębiorcy coraz częściej mają kompleksowe podejście do swoich potrzeb w zakresie mediacji, obciążeń, polityki oraz fakturowania, aby poradzić sobie z rosnącymi wyzwaniami związanymi z konkurencją, wysokim zapotrzebowaniem na spersonalizowane usługi oraz ARPU (average revenue per user ? średni dochód na użytkownika) ? powiedział Per Borgklint, dyrektor Support Solutions w firmie Ericsson. ? Nasze ciągłe prowadzenie, jeżeli chodzi o udział w rynku, odzwierciedla ponad tysiąc rozwiązań w zakresie fakturowania i zarządzania dochodami, jakie wprowadziliśmy globalnie, zapewniając wsparcie dla więcej niż 2 miliardów abonentów na całym świecie. 

Produkty firmy Ericsson związane z fakturowaniem i zarządzaniem dochodami stanowią strategiczną siłę napędową dla przedsiębiorców, która zapewnia efektywność dla wszystkich operacji, umożliwiając im obsługę w zakresie obciążania i fakturowania wszystkich rodzajów technologii usług sieciowych, metod płatności oraz typów klientów i partnerów handlowych w obrębie jednego systemu. Gwarantuje to większą wydajność procesów gospodarczych, umożliwiając przedsiębiorcom ograniczenie wydatków kapitałowych na branżę IT wraz ze wszystkimi związanymi kosztami utrzymania, eliminując mobilne usługi szerokopasmowe i dając najlepsze doświadczenia klientom. Pełny, zintegrowany pakiet produktów i rozwiązań BSS firmy Ericsson został opracowany w celu wsparcia zintegrowanych, kompleksowych procesów gospodarczych.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

 

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#zarz

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy