Wiadomości branżowe

Najskuteczniejszy w walce z kurzem

Kurz jest siedliskiem roztoczy, które mogą wywoływać reakcje alergiczne, takie jak katar, kaszel i problemy z oddychaniem. Zwłaszcza małe dzieci odczuwają silny dyskomfort związany z objawami uczulenia. Dlatego ich rodzice powinni szczególnie zadbać o czystość w domu, co ułatwi odkurzacz wodny Bora 2 firmy MPM.Alergeny najczęściej gromadzą się na dywanach, wykładzinach oraz

Kurz jest siedliskiem roztoczy, które mogą wywoływać reakcje alergiczne, takie jak katar, kaszel i problemy z oddychaniem. Zwłaszcza małe dzieci odczuwają silny dyskomfort związany z objawami uczulenia. Dlatego ich rodzice powinni szczególnie zadbać o czystość w domu, co ułatwi odkurzacz wodny Bora 2 firmy MPM.

Alergeny najczęściej gromadzą się na dywanach, wykładzinach oraz kanapach. To właśnie na nich chętnie bawią się dzieci, a nadmierne wdychanie drobnych cząsteczek roztoczy może powodować męczące duszności, katar i kaszel. W trosce o spokojny, zdrowy oddech najmłodszych, powinno się zadbać o czystość w domu. W utrzymaniu odpowiedniej higieny otoczenia pomoże odkurzacz wodny Bora 2, który dokładnie usuwa roztocza kurzu domowego.

Swoją wysoką skuteczność Bora 2 zawdzięcza połączeniu siły dwóch filtrów: wodnego i HEPA. Zanieczyszczenia są zasysane do zbiornika i topione w wodzie, która dzięki swojej gęstości zatrzymuje je i gwarantuje, że nie wydostaną się z powrotem do otoczenia. Następnie powietrze filtrowane jest z resztek kurzu przez filtr HEPA, który ma niemal 100% skuteczność. Dodatkowo, możliwość skropienia go olejkiem sprawia, że w pomieszczeniu unosi się przyjemny zapach.

Po zakończonym sprzątaniu z Bora 2, można bez obaw wylać wodę ze zbiornika, ponieważ cząsteczki pyłu pozostaną w niej i nie będą unosić się w powietrzu. Ponadto, by zachować efektywność i czystość filtra HEPA, można go co jakiś czas wyjąć i przepłukać. Tym samym Bora 2 nie tylko skutecznie usuwa kurz, ale także jest łatwy do utrzymania w czystości.

Odkurzacz wodny Bora 2 firmy MPM to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które są uczulone na roztocza kurzu domowego. Urządzenie pomaga w utrzymaniu nienagannej czystości, przez co dom staje się bezpiecznym miejscem do zabaw dla najmłodszych.

Na rynku dostępny jest również podstawowy model odkurzacza Bora ? MOD-07. Nie posiada on regulacji mocy ssania i jest wyposażony w mniejszą ilość szczotek, natomiast stanowi ekonomiczniejsze rozwiązanie niż pełniejszy model, czyli Bora 2.

A to już wiesz?  Samsung Slim LED Smart TV seria F6300 ? 75 cali fascynującego obrazu

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy