Wiadomości branżowe

GALAXY Tab 3 Kids ? technologia dla najmłodszych

Coraz częściej użytkownikami nowych technologii stają się dzieci. Jak każda grupa klientów, posiadają swoje unikalne potrzeby. Aby wyjść im naprzeciw Samsung stworzył specjalną wersję swojego popularnego tabletu – GALAXY Tab 3 Kids. Urządzenie spełnia wymogi najmłodszych, zapewniając intuicyjną obsługę, doskonałą rozrywkę i walory edukacyjne. Rodzice także

Coraz częściej użytkownikami nowych technologii stają się dzieci. Jak każda grupa klientów, posiadają swoje unikalne potrzeby. Aby wyjść im naprzeciw Samsung stworzył specjalną wersję swojego popularnego tabletu ? GALAXY Tab 3 Kids. Urządzenie spełnia wymogi najmłodszych, zapewniając intuicyjną obsługę, doskonałą rozrywkę i walory edukacyjne. Rodzice także będą usatysfakcjonowani dzięki gwarancji bezpieczeństwa przed niepożądanymi treściami oraz wpływem na czas korzystania z urządzenia.

Samsung GALAXY Tab 3 Kids to urządzenie wyposażone w intuicyjną nawigację na dotykowym ekranie między innymi poprzez umieszczenie różnego rodzaju interaktywnych postaci, które wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka. W tablecie postawiono bardzo mocno na rozszerzone ustawienia kontroli rodzicielskiej, która pozwala na zarządzanie aplikacjami. Ochronę dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami oraz kontrolę czasu, jaki spędzają na korzystaniu z urządzenia zapewnia funkcja Time Manager. Dodatkowo, specjalna osłona krawędzi podnosi bezpieczeństwo użytkowania tabletu pozostawionego w rękach najmłodszych. A wszystko to, aby dzieci przyswajały najnowsze technologiczne rozwiązania w łatwy, sprawny, przyjemny i przede wszystkim bezpieczny sposób. 

Samsung GALAXY Tab 3 Kids został zaprojektowany z myślą nie tylko o rozrywce, ale przede wszystkim o rozwoju dziecka. W tym celu, tablet został wyposażony w wyjątkowe oprogramowanie. Znajduje się na nim m. in. 9 popularnych, edukacyjnych aplikacji, z czego 4 znajdują się wśród 10 najpopularniejszych aplikacji w wielu krajach (według Samsung Apps i Google Play). Dzięki nim, najmłodsi będą mieli okazje w angażujący sposób uczyć się języka angielskiego, poznawać świat, a także rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Ponadto, GALAXY Tab 3 Kids został wyposażony w aparat fotograficzny, w którym funkcje zbędne dzieciom zostały zastąpione nowymi, dedykowanymi dla najmłodszych.

Także rodzice będą mogli skorzystać z tabletu, jako że oferuje on pełną funkcjonalność w trybie normalnym, który można uruchomić zamiast specjalnego trybu dziecięcego. Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600 pikseli), na którym znajdziemy system operacyjny Android 4.1.2. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.2 GHz, wspomagany przez 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Na aplikacje oraz multimedia zarezerwowano 8 GB wbudowanej pamięci, z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie kart microSD ? maksymalnie do 32 GB.

A to już wiesz?  Łączność satelitarna dla dziennikarzy i mediów

Samsung GALAXY Tab 3 Kids ma żółtą obudowę i jest wyposażony w miękką, bezpieczną dla dzieci gumową nakładkę. Urządzenie można wyposażyć w kolorową ramkę umożliwiającą postawienie tabletu w pionie, co doskonale się sprawdzi np.: podczas oglądania bajek. Producent dołącza do ramki bezpieczny dla dzieci specjalny ?ołówek?, za pomocą którego można rysować i kolorać rysunki na ekranie.

VOD Bajki – www.bajki.onet.pldo pobrania ze sklepu Samsung Apps

?Mamo, włącz mi bajkę!? ? VoD Bajki to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach, umożliwiająca dostęp do stale rosnącego katalogu najpopularniejszych kreskówek i filmów długometrażowych. Posiada przystępne i intuicyjne menu, dzięki któremu dziecko samodzielnie może poruszać się po przestrzeni aplikacji i oglądać wybrane filmy rysunkowe.

Aplikacja wideo na żądanie skierowana jest do widzów w wieku 2-4 lat (?Dla maluchów?) oraz 5-7 lat (?Dla starszaków), a także ich opiekunów, którym zależy, by ich pociechy oglądały pogodne bajki pozbawione agresji. Po rozpoczęciu odtwarzania wybranego odcinka, uruchomiona zostanie playlista złożona z pozostałych materiałów wybranej serii. VoD Bajki to źródło dobrej zabawy, rozrywki i edukacji.

Sugerowana cena Samsung GALAXY Tab 3 Kids: 899 zł

Specyfikacja techniczna:

Łączność

– WiFi802.11 a/b/g/n (2.4 & 5GHz)

– BT3.0, USB2.0

Procesor

Marvell  PXA986 (1.2GHz Dual Core)  

Wyświetlacz

7? WSVGA (1024 x 600, 169PPI) TFT

System operacyjny

Android Jelly Bean (4.1.2)

Aparat

3 MPix + 1,3 MPix aparat przedni / tylny

Wideo

Kodek: MPEG4, H.264, H.263, WMV

Odtwarzanie: 1080p

Nagrywanie: 720p

Audio

Kodek: MP3, OGG, AC3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WAV, FLAC

Usługi i funkcje dodatkowe

 Gtalk, Google+, Gmail

 Google Play Store, Samsung Apps, Kids’ Store

 Samsung Kies

 Samsung TouchWiz

Łączność

 WiFi a/b/g/n (2,4/5GhZ)

 Bluetooth? 3.0

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

A to już wiesz?  Ponad 65% internautów ogląda wideo na urządzeniach mobilnych przynajmniej raz w tygodniu

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy