Wiadomości branżowe

DATEV.pl nowym strategicznym partnerem Sage ERP X3

Firma DATEV.pl Sp. z o.o., będąca Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, podpisała umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i usług dla systemu Sage ERP X3 w sektorze Mid-Market. „Firma DATEV od wielu lat zajmuje się dystrybucją systemów Sage. Dzięki poszerzeniu zakresu współpracy o Sage ERP X3, może wspierać klientów działających w środowisku

Firma DATEV.pl Sp. z o.o., będąca Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, podpisała umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i usług dla systemu Sage ERP X3 w sektorze Mid-Market.

?Firma DATEV od wielu lat zajmuje się dystrybucją systemów Sage. Dzięki poszerzeniu zakresu współpracy o Sage ERP X3, może wspierać klientów działających w środowisku międzynarodowym, które nie jest jej obce. Rozwój sieci partnerów to kluczowy element naszej strategii, cieszę się więc, że wspólnie z nowym partnerem będziemy pracować nad rozwojem rynku Sage ERP X3 w Polsce? ? mówi Maciej Lipkowski, Kierownik Projektów Wsparcia, Sage Mid-Market Polska.

?W ostatnim czasie trafia do nas coraz więcej zapytań ofertowych od coraz większych międzynarodowych firm. Naszym zadaniem jest sprostanie wszystkim wymaganiom klientów. Stawiamy na rozwój i nowoczesność, dlatego też zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę DATEV o rozwiązanie sprawdzone i dedykowanie tej grupie ? System Sage ERP X3. Jesteśmy gotowi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających? ? dodaje Piotr Franciszkowski, Prezes Zarządu DATEV.pl.

Sage ERP X3 to nowoczesny, wiodący na rynku międzynarodowym, zintegrowany system ERP wspierający zarządzanie w średnich i dużych organizacjach. Dostępny jest w polskiej wersji językowej oraz dostosowany do polskich regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. System pozwala uporządkować wewnętrzne procesy i wydajnie kontrolować przepływ informacji do klientów, dostawców i podwykonawców. Usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera prognozowanie i zarządzanie. To wydajne i sprawdzone rozwiązanie działa u ponad 4 000 firm z 60 krajów a korzysta z niego ponad 204 000 użytkowników. W Polsce Sage ERP X3 stanowi naturalne dopełnienie oferty Sage sp. z o.o., szczególnie w obszarze logistyki, dystrybucji oraz produkcji.
http://www.sage.com.pl/erp-x3

DATEV.pl Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych dla biegłych rewidentów, doradców podatkowych i biur rachunkowych w Polsce. Od trzech lat równie intensywnie koncentruje się na obsłudze przedsiębiorstw specjalizując się w spółkach polsko-niemieckich.W Polsce DATEV.pl może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w obsłudze klientów. Potencjał rozwojowy, dostęp do najnowszych technologii oraz stabilizację działania gwarantuje firmie właściciel – niemiecka spółdzielnia doradców podatkowych DATEV eG.

A to już wiesz?  ATM S.A. oddaje do użytku nowy obiekt kolokacyjny F4

DATEV.pl oferuje produkty, których przydatność potwierdzona została w Polsce i na wymagających rynkach Wspólnoty Europejskiej. Dzięki możliwości korzystania z wiedzy i doświadczenia niemieckich doradców podatkowych, rozwiązania DATEV.pl przyczyniają się do kształtowania wysokich standardów pracy kancelarii polskich doradców podatkowych, biegłych rewidentów i przedsiębiorstw.
http://www.datev.pl

 

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc ? należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte ? zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw ? oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: System Symfonia i Symfonia Start.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 ? globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy