Wiadomości branżowe

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej D&B dla TS2

Firma TS2, czołowy dostawca usług telefonii satelitarnej, otrzymała prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2010, czym potwierdziła swoją bardzo dobrą kondycję finansową. Certyfikat ten wydawany jest przez czołową

Firma TS2, czołowy dostawca usług telefonii satelitarnej, otrzymała prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2010, czym potwierdziła swoją bardzo dobrą kondycję finansową. Certyfikat ten wydawany jest przez czołową wywiadownię gospodarczą D&B Poland ? specjalizującą się w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie i działającą na rynku międzynarodowym od prawie stu siedemdziesięciu lat.

Otrzymanie certyfikatu gwarantuje partnerom biznesowym, że spółka systematycznie realizuje swoje zobowiązania, jej dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu rentowności, posiada bardzo dobrą kondycję i płynność finansową oraz ryzyko współpracy z nią jest minimalne.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland firmom o najwyższej kondycji finansowej według oceny analityków D&B. Nagrodzenie certyfikatem oznacza, że dane finansowe firmy dają gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a ich poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Firma TS2 jest liderem w branży połączeń satelitarnych na rynku polskim. Oferuje wszystkie możliwości wykorzystania satelitów komunikacyjnych do przesyłania danych i głosu. Firma umożliwia wykonanie rozmowy telefonicznej z dowolnego miejsca na świecie wraz z odpowiednim szyfrowaniem informacji. Umożliwia także globalny dostęp do Internetu oraz szereg usług związanych z wysyłaniem i odbieraniem dużej ilości danych.

 


Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Dun & Bradstreet Poland
TS2 Technologie Satelitarne

Źródło notki: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej D&B dla TS2  

A to już wiesz?  Forum NEST łączy aspiracje edukacyjne i komunikacyjne

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy