Wiadomości branżowe

3M Partnerem Auto Forum & Business Day

Kondycja sektora motoryzacyjnego i prognozy na najbliższą przyszłość - to główne tematy konferencji motoryzacyjnej Auto Forum & Business Day, która odbędzie się w dniach 3-5 grudnia we Wrocławiu. Partnerem branżowym wydarzenia jest firma 3M. Podczas tegorocznej edycji zaplanowano Galę Auto Forum,

Kondycja sektora motoryzacyjnego i prognozy na najbliższą przyszłość – to główne tematy konferencji motoryzacyjnej Auto Forum & Business Day, która odbędzie się w dniach 3-5 grudnia we Wrocławiu. Partnerem branżowym wydarzenia jest firma 3M. Podczas tegorocznej edycji zaplanowano Galę Auto Forum, część targową – Business Day 2013 oraz wizytę w nowoczesnym Centrum Technologicznym 3M we Wrocławiu.

Auto Forum & Business Day to pierwsza otwarta konferencja motoryzacyjna w Polsce, która od 2002 roku nieprzerwanie gromadzi przedstawicieli branży. Tegoroczna formuła Auto Forum & Business Day łączy w sobie dwa osobne przedsięwzięcia ? konferencję i spotkania biznesowe. Podczas pierwszego dnia uczestnicy będą mieli okazje podyskutować  m.in. o wyzwaniach i przyszłości branży motoryzacyjnej. W ramach zaplanowanych prelekcji  Tomasz Duda, Dyrektor ds. Technologii 3M zaprezentuje Historię Innowacji 3M. Na zakończenie dnia, podczas uroczystej Gali Auto Forum, wręczone zostaną szczególne wyróżnienia dla osób i firm przyczyniających się do rozwoju branży w kraju.

Drugiego i trzeciego dnia wydarzenia odbędą się spotkania biznesowe połączone z częścią targową – Business Day 2013, mające na celu kojarzenie potencjalnych partnerów handlowych.Na zakończenie tegorocznej edycji Auto Forum & Business Day uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zwiedzenia niedawno otwartego Centrum Technologicznego Klienta 3M, gdzie prezentowane są rozwiązania i technologie 3M, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszy świat.

Zapraszamy na nową stronę wydarzenia  http://autoforum-businessday.pl/

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego video promującego wydarzenie http://www.youtube.com/watch?v=x-3AQ0LNcD4

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne (największy mieści się we Wrocławiu) oraz zatrudnia ponad 1700 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 sektorów: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, Ochrona i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 350 mln USD.

A to już wiesz?  Pierwsze w Polsce muzeum historii komputerów i informatyki uzupełnione o kolekcję historycznych nośników danych

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. ?Firma XX-lecia 1990-2010? tytuł przyznany  przez Polski Klub Biznesu, Business Superbrand 2012, Perła Polskiej Gospodarki 2012 oraz Solidny Pracodawca 2012.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 30 mld USD, zatrudnia 84 000 osób na całym świecie i działa w ponad 65 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy