Wiadomości branżowe

VoD Onet z sekcją Premium już na Samsung Smart TV

Aplikacja VoD Onet dostępna na platformie Samsung Smart TV zyskuje jeszcze bardziej na atrakcyjności. Najnowsza aktualizacja na urządzenia Smart TV z roku 2012 i 2013 poszerza aplikację o sekcję Premium, wypełnioną najnowszymi produkcjami filmowymi takimi jak hit zeszłego roku „Drogówka” czy „Jeździec znikąd” studia Disney. Ponadto, odnajdziemy tam przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz

Aplikacja VoD Onet dostępna na platformie Samsung Smart TV zyskuje jeszcze bardziej na atrakcyjności. Najnowsza aktualizacja na urządzenia Smart TV z roku 2012 i 2013 poszerza aplikację o sekcję Premium, wypełnioną najnowszymi produkcjami filmowymi takimi jak hit zeszłego roku ?Drogówka? czy ?Jeździec znikąd? studia Disney. Ponadto, odnajdziemy tam przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz najbardziej znane produkcje światowego kina.

Tylko w VoD Onet użytkownicy znajdą najlepsze filmy legendarnego studia Miramax: nominowany do trzech Złotych Globów serię ?Kill Bill? Quentina Tarantino oraz produkcje, które zyskały uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej takie jak ?Czekolada?, zdobywcę dziewięciu Oscarów ?Angielskiego pacjenta? czy ?Malenę? ze zjawiskową Moniką Bellucci w roli tytułowej.

W zbiorach VoD Onet jest także coś dla miłośników rodzimej kinematografii. Wśród bogatej oferty filmowej znajdują się takie głośne tytuły jak ?Układ zamknięty? Ryszarda Bugajskiego czy nagrodzone na festiwalu w Berlinie ?Bejbi Blues? Katarzyny Rosłaniec. Nie brakuje także propozycji, przy których miło spędzą czas rodzice z dziećmi. Idealnie na rodzinny seans nadają się popularne animacje ?Samoloty? czy ?Uniwersytet potworny? ? jeden z najbardziej dochodowych tytułów w historii studia Pixar.

Co tydzień w sekcji Premium pojawiać się będą kolejne premiery filmowe, całkowicie wolne od reklam. Ponadto w aplikacji VoD Onet użytkownicy będą mogli oglądać najlepsze i najpopularniejsze seriale TVP, w tym również przedpremierowe odcinki najnowszych produkcji.

Nową wersja aplikacji jest obecnie dostępna tylko na Samsung Smart TV, zaktualizuje się automatycznie po kliknięciu, dla nowych użytkowników jest do pobrania z Samsung Apps. VoD Onet jest jedną z ponad 115 polskich aplikacji dostępnych w ramach platformy Samsung Smart TV, które poszerzają tradycyjne funkcje telewizorów.

Aplikacja jest bezpłatna, filmy w sekcji Premium VoD Onet z są płatne.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

A to już wiesz?  Srebrny medal na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji IENA 2013 w Norymberdze

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy