Wiadomości branżowe

Unify powstaje by zmienić komunikację biznesową w nowy sposób pracy

Unify powstaje by zmienić komunikację biznesową w nowy sposób pracy
Nowa firma powstała z Siemens Enterprise Communications ma zmienić obecny sposób komunikacji i współpracy przedsiębiorstw.Dzisiaj ogłoszono powstanie nowej firmy Unify. Jest ona zbudowana na bogatym doświadczeniu i 170-letniej tradycji innowacji Siemens Enterprise Communications, jednego z wiodących na świecie dostawców rozwiązań umożliwiających efektywną komunikację biznesu. Unify została stworzona aby zmienić sposób komunikacji i współpracy firm, pomagając w organizacji czasu przeznaczonego na przygotowywanie i wykonywanie pracy. Marka i wizja Unify zostały ogłoszone dzisiaj na globalnym, wirtualnym evencie nadawanym na żywo poprzez webcast jednocześnie z Monachium i Nowego Jorku. Całe wydarzenie można obejrzeć jeszcze raz tutaj.Unify definiuje nową metodę pracy, która jest oparta na trendach zmieniających komunikację i całą branżę IT, takich jak konsumeryzacja IT, BYOD (bring your own device) czy możliwości pracy z dowolnego miejsca na świecie. Start nowej marki został zbudowany na

Nowa firma powstała z Siemens Enterprise Communications ma zmienić obecny sposób komunikacji i współpracy przedsiębiorstw.

Dzisiaj ogłoszono powstanie nowej firmy Unify. Jest ona zbudowana na bogatym doświadczeniu i 170-letniej tradycji innowacji Siemens Enterprise Communications, jednego z wiodących na świecie dostawców rozwiązań umożliwiających efektywną komunikację biznesu. Unify została stworzona aby zmienić sposób komunikacji i współpracy firm, pomagając w organizacji czasu przeznaczonego na przygotowywanie i wykonywanie pracy. Marka i wizja Unify zostały ogłoszone dzisiaj na globalnym, wirtualnym evencie nadawanym na żywo poprzez webcast jednocześnie z Monachium i Nowego Jorku. Całe wydarzenie można obejrzeć jeszcze raz tutaj.

Unify definiuje nową metodę pracy, która jest oparta na trendach zmieniających komunikację i całą branżę IT, takich jak konsumeryzacja IT, BYOD (bring your own device) czy możliwości pracy z dowolnego miejsca na świecie. Start nowej marki został zbudowany na tworzonym z rozmachem Projekcie Ansible, który został ogłoszony w czerwcu 2013 r. i już zdobył znaczne uznanie na rynku. Projekt Ansible jest nową platformą komunikacji i współpracy następnej generacji. Jest to pierwsza platforma dostarczająca wyjątkowego jednookienkowego doświadczenia [?single pane of glass?], mająca zastosowanie praktycznie w każdym urządzeniu i wychodząca poza ramy założeń, łącząca każdy kanał, włączając oprogramowanie społecznościowe, aplikacje biznesowe, video, tekstowe, statystykę oraz tradycyjną komunikację głosową. Umożliwia zespołom wartościowe konwersacje, co znacznie podnosi ich wydajność. Nowa platforma ma na celu poprawę wyników firmy poprzez aktywność w czasie rzeczywistym dzięki połączeniu systemów głosowych, video, społecznościowych, wyszukiwania i aplikacji dla procesów biznesowych, a także innych kanałów w immersyjne, całościowe i intuicyjne doświadczenie.

?Unify ma jednoznacznie prowadzić naszych klientów i cały przemysł w kierunku stworzenia nowego sposobu pracy, która zmieni obecną komunikację i współpracę firm. Technologia będzie mogła wzmocnić wysiłki pracowników w przekazywaniu informacji, pobudzić zespoły i procesy, a przez to zwiększać wydajność firmy ? powiedział Hamid Akhavan CEO, Unify. ? Nasza historia jako Siemens jest bogata a powiązanie z dziedzictwem rynkowego innowatora jest bardzo silne. Nasza nowa marka wdraża w życie naszą wizję wspieraną przez oddanych pracowników na całym świecie, silną społeczność partnerów i ich niezmienne zaangażowanie, aby pomóc naszym klientom i ponad 45 milionom użytkowników osiągnąć pozytywny zwrot z inwestycji technologicznych. Nasi klienci są niesamowici, nasza historia jest godna pozazdroszczenia, a nasza przyszłość jako Unify jest nie do zatrzymania.?

Globalna transmisja internetowa ? wprowadzenie marki Unify

A to już wiesz?  Samsung wprowadza na rynek kompaktowy, stylowy smartfon GALAXY S5 mini

Nowa marka Unify została ogłoszona podczas dwugodzinnego wirtualnego wydarzenia, które było internetową transmisją na żywo z dwóch miejsc: z siedziby głównej w Monachium oraz z Nowego Jorku. Podczas tego globalnego wydarzenia internetowego ogłoszono nową markę i wizję firmy Unify. Szczegóły transformacji firmy, jej korzenie i przyszłość rynku przedstawili Hamid Akhavan CEO Unify i Chris Hummel CCO Unify i Prezes Unify na Amerykę Północą.

Gośćmi specjalnymi wirtualnego spotkania byli: Baratunde Thurston, CEO i współzałożyciel Cultivated Wit oraz Nicole Duff, SVP w Pierre Audoin Consultants (PAC). Z innymi ekspertami poprowadzili dyskusję na temat trendów i zmian technologicznych na rynku zintegrowanej komunikacji. Ten wirtualny event zgromadził ponad 1000 pracowników Unify i gości, którzy zgromadzili się w 60 różnych biurach w 33 krajach z całego świata.

O Unify

Unify ? znany jako Siemens Enterprise Communications ? jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań umożliwiających efektywną komunikację. Nasze rozwiązania integrują sieci, urządzenia i aplikacje w jedną łatwą w obsłudze platformę, która umożliwia zespołom wartościowe konwersacje. Rezultatem jest zmiana sposobu komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwie, wzmocnienie wspólnego wysiłku, pobudzenie aktywności firmy i zwiększenie jej wydajności. Unify opiera się na dziedzictwie Siemens AG: produktach, innowacji, otwartych standardach i bezpieczeństwie wdrażanych w celu zapewnienia zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych dla około 75 procent firm znajdujących się na liście Global 500. Unify jest spółką joint venture The Gores Group i Siemens AG.

 

Źródło Siemens Enterprise Communications. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy