Wiadomości branżowe

Tarsago Polska wybiera Sage ERP X3

Tarsago Polska Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Reader’s Digest Przegląd – Edycja Polska” i dwumiesięcznika „Witaj w podróży”, zdecydował się na wybór zintegrowanego systemu informatycznego Sage ERP X3. To początek międzynarodowego wdrożenia w strukturach organizacyjnych wydawcy. W ostatnich dniach grudnia 2013 r., w wyniku analiz funkcjonalności systemu i

Tarsago Polska Sp. z o.o., wydawca miesięcznika ?Reader?s Digest Przegląd ? Edycja Polska? i dwumiesięcznika ?Witaj w podróży?, zdecydował się na wybór zintegrowanego systemu informatycznego Sage ERP X3. To początek międzynarodowego wdrożenia w strukturach organizacyjnych wydawcy.

W ostatnich dniach grudnia 2013 r., w wyniku analiz funkcjonalności systemu i wynikających z niego korzyści firma Tarsago Polska zdecydowała się nawybór i wdrożenie rozwiązania Sage ERP X3. Tym samym została podjęta decyzja o zmianie systemu ERP na wydajniejszy, posiadający bogatszą i bardziej zaawansowaną funkcjonalność z punktu widzenia potrzeb międzynarodowej organizacji. Umowa pomiędzy Tarsago Polska a Sage obejmuje wdrożenie w obszarach finansów, księgowości i dystrybucji oraz opracowanie interfejsów do systemów CRM i BI.

Polska jest pierwszym krajem, w którym Tarsago wdroży Sage ERP X3. Na kolejnych etapach system będzie wdrażany w oddziałach zlokalizowanych w Czechach, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Sage ERP X3 jest dostosowany do wymagań legislacyjnych obowiązujących w tych krajach. Dzięki rozbudowanej, międzynarodowej sieci partnerskiej Sage, klient otrzymał gwarancję wsparcia wdrożenia we wszystkich firmach grupy kapitałowej.

O firmie Tarsago Polska Sp. z o.o.

Tarsago Polska Sp. z o.o. jest częścią Tarsago Media Group. Obecna na polskim rynku od 1995r., Tarsago Polska działała pod firmą Reader’s Digest Przegląd Sp. z o.o. do maja 2013 roku (wówczas w ramach amerykańskiego koncernu The Reader?s Digest Association). Poza oddziałem w Polsce w skład grupy wchodzą także dotychczasowe oddziały Reader’s Digest na Węgrzech, w Rumunii, Czechach i na Słowacji. Tarsago Polska Sp. z o.o. należy do czołówki firm wydawniczych w kraju, będąc przy tym liderem w dziedzinie marketingu bezpośredniego oraz członkiem i założycielem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.
Więcej: http://www.digest.com.pl/tarsago-polska

O Sage ERP X3:

Sage ERP X3 jest przeznaczony dla średnich i dużych firm. To kompletne, zintegrowane, sieciowe rozwiązanie, które zapewnia znormalizowane funkcjonalności ERP, zintegrowane ze standardami rachunkowości właściwymi dla wszystkich rynków międzynarodowych. Sage ERP X3 charakteryzuje wysoka ergonomia; system jest prosty w użyciu i łatwy we wdrożeniu, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Sage ERP X3 jest obecnie wykorzystywany przez ponad 4 000 firm w 55 krajach, a korzysta z niego ponad 180 000 użytkowników.
W Polsce system dostarcza i wdraża spółka Sage, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla firm z sektora MSP. Z rozwiązań produkowanych przez Sage łącznie korzysta w Polsce 70 000 firm i organizacji.
Więcej: www.sage.com.pl/erp-x3 i www.sage.com.pl

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc ? należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte ? zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw ? oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: System Symfonia i Symfonia Start.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 ? globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy