Wiadomości branżowe

MasterCard ogłasza nabór do drugiej edycji Start Path ? programu dla startupów

Warszawa, 27 stycznia 2015 r. – MasterCard zaprasza innowacyjne startupy z całej Europy do składania wniosków o udział w drugiej edycji programu Start Path Europe. Dzięki niemu nowi przedsiębiorcy otrzymają wsparcie niezbędne do rozwoju firmy i stawienia czoła najważniejszym wyzwaniom. Wśród firm zakwalifikowanych do pierwszej edycji programu Start Path znalazł się m.in. polski startup –

Warszawa, 27 stycznia 2015 r. ? MasterCard zaprasza innowacyjne startupy z całej Europy do składania wniosków o udział w drugiej edycji programu Start Path Europe. Dzięki niemu nowi przedsiębiorcy otrzymają wsparcie niezbędne do rozwoju firmy i stawienia czoła najważniejszym wyzwaniom. Wśród firm zakwalifikowanych do pierwszej edycji programu Start Path znalazł się m.in. polski startup ? firma ZenCard. Teraz w jej ślady mogą podążać kolejne, prężne przedsiębiorstwa znad Wisły.

Program Start Path trwa 12 miesięcy, podczas których uczestniczące w nim firmy otrzymują indywidualną pomoc w najważniejszych dla nich kwestiach. Zostaną one otoczone opieką mentora z międzynarodowego grona specjalistów MasterCard i partnerów firmy, zbadają możliwości programu pilotażowego i poznają metody efektywnego wykorzystania rozwiązań MasterCard w swojej działalności.

Start Path Europe to wyjątkowa propozycja, ponieważ wsparcie, jakie otrzymują przedsiębiorcy, jest dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Nie stosujemy wobec nich jednolitego, uniwersalnego podejścia. Jesteśmy elastyczni ? powiedział Stephane Wyper, globalny koordynator programu MasterCard Start Path. ? Naszym celem jest sukces każdego startupu, biorącego udział w naszym programie, oraz wsparcie go w szybszym rozwoju.

Firma MasterCard zainaugurowała program Start Path Europe w 2014 r., a wzięło w nim udział sześć spółek, wybranych spośród aplikacji nadsyłanych z ponad 30 krajów: Ridango, Zencard, Xpreso, Instabank, MePin i Storee.

Udział w Start Path był dla rozwoju ZenCard przełomowym wydarzeniem. Nie tylko otrzymaliśmy dostęp do klientów i partnerów na rynkach europejskich, ale także unikalną możliwość współpracy ze specjalistami MasterCard, którzy pomogli nam w odkryciu możliwości integracji naszego produktu z API MasterCard – komentuje udział w pierwszej edycji Start Path Jarosław Sygitowicz, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w ZenCard.

Trwający 12 miesięcy program wystartuje w kwietniu 2015 roku. Zostanie do niego zakwalifikowanych osiem firm z całej Europy. Program MasterCard Start Path jest skierowany do podmiotów z sektora handlowego. Szczegółowe informacje na temat kryteriów kwalifikacji oraz wniosek w wersji elektronicznej dostępne są w ogłoszeniu na stronie internetowej: www.f6s.com/mastercardstartpath. Termin składania wniosków mija 19 lutego br.

Szczegółowe informacje nt. programu MasterCard Start Path znaleźć można na stronie internetowej: http://www.startpath.com/lub na profilu na Twitterze: @MAstartpath.


dostarczył infoWire.pl

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy