Wiadomości branżowe

?Bezkonkurencyjna prędkość dla małych i średnich firm? ? promocja ZyXELa na przełączniki XGS1910-24

ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych, oferuje resellerom prezent za zakup przełączników XGS1910-24 z serii 1910. Do każdego zakupionego urządzenia dodana zostanie oryginalna kurtka Ferrari. „Bezkonkurencyjna prędkość dla małych i średnich firm”Pod takim hasłem ZyXEL zachęca do nabycia projektowego

ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych, oferuje resellerom prezent za zakup przełączników XGS1910-24 z serii 1910. Do każdego zakupionego urządzenia dodana zostanie oryginalna kurtka Ferrari.

?Bezkonkurencyjna prędkość dla małych i średnich firm?

Pod takim hasłem ZyXEL zachęca do nabycia projektowego przełącznika XGS1910-24 z serii 1910 ? jednego z liderów na rynku dla sieci firmowych. W porównaniu z analogicznymi produktami konkurencji przełącznik ten ma atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. Ten inteligentny zarządzalny przełącznik GbE z 24 portami i dwoma portami 10GbE zapewnia maksymalną przepustowość.

Promocja trwa od 1 listopada do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o firmie: www.zyxel.pl

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowoczesne sposoby by chronić naszych kudłatych przyjaciół

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy